O nas

NOVA SANDEC - druk najwyższej jakości, w krótkim czasie

Wydawnictwo i Drukarnia NOVA SANDEC zdobywa doświadczenie już od 2006 roku. W tym czasie firma wyspecjalizowała się w druku nowoczesną techniką cyfrową, pozwalającą na realizację nawet bardzo małych nakładów, w bardzo krótkim czasie. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn, który jest stale uzupełniany o nowe urządzenia, jesteśmy w stanie zachować najwyższą jakość, niezależnie od rodzaju zlecenia. Wykwalifikowana kadra nie tylko zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, ale stale dokłada wszelkich starań, aby stworzyć produkt spełniający oczekiwania naszych klientów.

Stawiamy na maksymalizację zadowolenia klienta i ciągłe podnoszenie jakości poprzez innowacyjność i stały rozwój naszej firmy. Służymy pomocą i radą od powstawania projektu graficznego, aż do nadania drukowanym materiałom profesjonalnego wyglądu.

W Wydawnictwie i Drukarni NOVA SANDEC można profesjonalnie przygotować i wydrukować: wizytówki, ulotki, foldery reklamowe, katalogi, plakaty, zaproszenia, papiery firmowe, teczki firmowe, książki, gazetki, skrypty, prace dyplomowe, cenniki, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, różnego rodzaju druki (w tym recepty), kalendarze, widokówki, kartki świąteczne i wiele innych. Jako nieliczni w regionie oferujemy także nadruk na kopertach.

Prócz druku zajmujemy się także wydawaniem i sprzedażą książek i albumów. W naszej księgarni można kupić między innymi książki o rozwoju osobistym, albumy przyrodnicze, przewodniki rowerowe, biografie, książki historyczne i inne.

 

Wydawnictwo i Drukarnia Nova Sandec

33-300 Nowy Sącz   |   ul. Lwowska 143   |   tel. 18 441 02 88   |   tel./fax 18 547 45 45
www.facebook.com/KsiegarniaNovaBook